| ionutzzz7878 a întrebat:

Salutare. am bacul anul asta. crying si nu prea am invatat... mi-e frica ca o sa-l pic.
voi ce credeti ca ne cade la partea a3 a la romana?

unele profe ziceau ca au un presentiment ca ne da comedia... voi ce ziceti

1 răspuns:
| Choco a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie happy mai ales la romana unde comentariile le stiu asa si asa si unele deloc aproape laughing
asa am auzit si eu ca ar pica comedia happy multi zic asta. dar nu avm d unde sa stim c pica pentru ca se trage la sorti in ziua aceea
bafta!