| D3YuTzA_4801 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu scoala...
Sunt la liceu pe profilul de stinte ale naturii si as vrea sa stiu din ce voi da teze.Am intrebat o gramada de profesori si fiecare mi-a raspuns altfel si numai inteleg nimiclaughing. Daca stiti va rog sa imi spunetibig grin.Ms:*

Răspuns Câştigător
| DeliaDaniela a răspuns:

Limba romana, Matematica, si ai de ales doua din 3 variante (Biologie, Fizica si chimie ). Trebuie sa alegi doua din astea 3! in tottal sunt 4 teze! Eu de exemplu dau din romana, mate, biologie si chimie happy
Sper ca ai inteles... bafta happy