| Borgorex a întrebat:

Salut.Am o intrebare

Sunt la profilul turism si alimentatiie si as vrea sa ma mut la un liceu cu profilul filologie dar m-am gandit sa ma mut si la profilul stiintele naturii. Stiti cumva ce diferente ar trebui sa dau? Va rog. Funnda, pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| digitalchocolate a răspuns:

Nu stiu exact ce va trebui sa dai, stiu doar in mare; daca vrei la filologie o sa ai de dat la latina si orice materie pe care nu ai facut-o la profilul vechi si este ceruta la cel la care vrei sa mergi. cat despre stiintele naturii, probabil o sa ai de dat la informatica, si in continuare la fel ca mai sus. sper ca ai inteles ceva...happy