| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare am părul creț si vreau sa ii dau volum atunci cand ies la intalniri,cu baieti cu fetele dar nu stiu ce solutii sa gasesc in orasul meu! parul nu vreau să il fac țapan, vreau sa fie buclele libere zam incercat spumă de păr dar cu el uneori stă bine alteori naspa!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu il usuci niciodata cu feon-ul, doar cu prosopul.
Dupa care iti bagi degetele in par si-l "zburlesti", se va umfla de la sine.
Incearca.happy

| nyoentox2002 explică (pentru greece12):

Eu nu folosesc feonul ca stiu ca il face ca dracu!

| greece12 a răspuns (pentru nyoentox2002):

laughing Foarte bine!

| Violleta2022 a răspuns:

Evita cat poti orice spuma de par, fixativ, gel sau alte solutii pentru ca deterioreaza radacina firului de par si pot cadea in smocuri.
Da-i pace, spala paraul si lasa-l curat, ca va arata bine fara sa-l ridici valvoi.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Oare o pudră?

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Categoric nu, fiindca ar arata ca o peruca plina de praf
lasa-l natural, aa um il ai, fara sa-l ridici in sus sau sa-l faci valvoi, ca sa arate frumos si natural, nu fake, nu imputit, nu prafuit