| oOMεOo a întrebat:

Salutare am si eu o cateva intrebari pentru cei care iau memoplus spuneti-mi si mie ce reacti ai inainte si dupa ce iei medicamentul cat la suta m-ar ajuta pe mine medicamentul asta? daca dupa un timp numai iau acest medicament ce efecte poate avea? Multumesc!

1 răspuns:
| Tropkilla a răspuns:

Eu nu cred ca va avea nici un efect, am incercat si eu dar daca tu chiar vrei sa inveti mai repede poti lua memo plus dar nu in cantitati foarte mari.Am folosit si eu dar a doua zi dupa ce l-am folosit m-a durut capul foarte tare.Nustiu poate doar la mine s-a intamplat asta, dar na faci cum vrei insa eu ti-as spune sa nu folosesti prea mult. Sper ca te-am ajutat.