| Epineu a întrebat:

Am si eu o intrebar pentru baieti in special...
Am 14 ani, si trag de fiare cum pot si eu ca sunt de la tara, dar am un program pe care il respect.happy, asa si... trag de fiare de vreo luna si nu prea vad diferenta, adica ma simt asa mai bine mai puternic, dar nu se vede diferenta fizica la antebrat(eu vreau sa fie mai mare,, dar e prea subtirestraight face) cand ma uit in oglinda de ex.nu stiu ce sa fac, m`am gandit sa ma las un timp de tras de fiare, sa mananc bine, sa imi mai "ingras antebratul" daca este posibil, si dupa sa ma reapuc iar. Dati`mi si mie o parere va rog.
Multumesc!

RE
Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Lunetta a răspuns:

Hmm,depinde ce faci cand ai zis ca ''tragi de fiare''. Poate nu lucrezi cu bratul/antebratul si lucrezi cu alta parte a corpului.
Poate asa iti e firea,sa fii tu mai subtirel.
Oricum, ca sa fii mai grosut asa, trebuie munca multa/
Bafta.

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Cum tragi tu ma de fiare? Cari galetile?

| marr97 a răspuns:

Te duci la betoane hahaha.si eu sunt ca tine si nu stiu dc