| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare, orasul Brasov face parte din Ardeal? Sau unele localitati din judetul Brașov?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Brasov e transilvania + ardeal inclus in el. Brasovu e inima ardealului, ungurii vin si repara monumente istorice, promoveaza turismul face statui cu bozgorii lor care au ucis mii de romani aparandu-si patria in loc sa se ocupe ordinarii imputiti din parlament de astea & sa desfiinteze udmr din parlament, nau ce cauta acolo criminalii aia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Pe vremuri vama era la Predeal.