| Junior93 a întrebat:

Am un Nokia E6 si de ceva timp incep sa am probleme cu el. Ba nu merg unele functii, ba nu mai pot sa sterg sau sa editez mesajele, acum am sters o aplicatie si nu ma mai lasa sa intru nici in setari, dar cand il aprind din nou isi revine la normal 2-3 zile si dupa aceea iar reapar problemele. Eu cred ca e de la soft dar acum nu stiu ce sa cred. Merita sa dau banii sa il resoftez sau dupa resoftare o sa intampin aceleasi probleme? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| k1Do0 a răspuns:

Mergi la un sediu cu telefonul sa ti-l resetez exact cum era in fabrica ca nou si iti va merge!