| serban8 a întrebat:

am si eu un Nokia Lumia 720 si are niste probleme cu softu.Ei, de la problemele astea nu mai merge nici butonu de blocare/deblocare, si nici butonu de volum -, si nici o parte din touch screen. L-am dus si la doctor gsm, da` a zis ca problema era din butoane, nu din soft. Le-a inlocuit si degeaba. Intrebarea mea este: stiti vreun program de resoftare pe care sa-l scot pe PC? vreau sa incerc sa-l resoftez eu. Nici revenire la setari nu pot sa dau. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ionutyoyo a răspuns:

Salut,nu ai ce sa ii faci sad tebuie sa ii schimbi placa de baza
Funda?

| serban8 explică (pentru ionutyoyo):

Deci, problema e din placa de baza? ai patit si tu la fel?

| ionutyoyo a răspuns (pentru serban8):

Da,la un lumia 625