| Nu a întrebat:

Salutare!
As vrea sa va cer o mica parere, cam ce culori (la haine) credeti ca m-ar prinde mai bine? Eventual puneti si niste linkuri.
p. s: am cam 1.70 si 54-55kg
p. s2: moaca mi-o vedeti la profil
Thx happy

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Hey sweety boy:*laughinghappywinking
pai sincer putin alb, Negruuuu, gri si albastru inchis si probabil si rosu dar nu stiu sigurhappy Fundita?

6 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Pai albastru, ceva negru, un maro mai deschis...asta e parerea mealaughingvezi ce mai zic si altii!

| L7L a răspuns:

Uita-te in olginda si vezi ce iti place tie mai multlaughing

| Thunderstruck a răspuns:

Trebuie sa porti haine negre si verziwinking

| Mist a răspuns:

Culori inchise big grin
baftabig grin

| blueeyedgirl a răspuns:

Aammmthinking
pai roz deshis zic asa cum poarta baietii acum si poate galben tiar scoate ochiilaughing in evidentatongue adica din moment ce esti brunet te prind bine culorile mai deschise ca sa fie un contrasthappy:*

| Nu explică:

@ L e vorba de ce vreau sa cumpar.