| costy311 a întrebat:

Ce haine credeti ca mi se potrivesc...am 55kg, sunt mai bronzat de fel si foarte frumosbig grin?

2 răspunsuri:
| tequila777 a răspuns:

Pai daca esti foarte frumos, poti sa-ti pui si-un sac ca tot frumos ramai :P ______ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| ellaella13 a răspuns:

Niste jeasi cat mai cool si mai la moda, un tricou la fel de cool si la moda si niste skateri de-n aia faini...eu ador baietii care se imbraca asa...a si inca un sfat lasati parul lung, sau daca il ai deja e si mai bine. sper sati fiu de folos si sa iti placa propunerea mea