| Bobi2 a întrebat:

Salutare. Astazi cand am plecat de la scoala cu un coleg am sarit gardul, si la 100 de M de noi era politia. Ne-a oprit, ne-a luat datele (nume-prenume-cnp) si ne-a dat drumul. Tin sa mentionez ca nu am semnat nimic. Am vreo sansa sa iau amenda?

Răspuns Câştigător
| NimeniCuNume a răspuns:

Nu.....doar cand te prind de 3 ori cu lucruri de genu asta si iti iau datele te duc la sectiebig grin...cel putin mie asa mi-au zis cand m-au prins pe mine

2 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

Este posibil happy Altfel pentru ce crezi ca ti-au luat datele? Sau e posibil doar sa iti ia datele ca s ate aiba in raza si cand mai faci chestii de genu chiar sa iei o amenda.

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Nu cred...stai linistit, daca ti-au luat semnalmentele sunt sigur ca te vor tine doar minte asa ca ai grija ce faci.