| Cttl1997 a întrebat:

Salutare/Buna tuturor, recent am deblocat o persoana de pe Wapp si i am cautat nr ul in lista dar nici un rezultat, stie cineva unde se gasesc sau unde anume trebuie cautate numerele deblocate? Pentru a fii gasite, ms happy

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Dupa deblocare trebuie adaugat in agenda telefonului, la fel cum ai si celelalte contacte. Daca nu il gasesti nici in acest fel, ori nu mai are aplicatia ori te-a blocat.

| Cttl1997 explică (pentru Aasdfghj):

De blocat sunt sigur ca nu m-a blocat, m ai am si alte numere deblocate care nu m au blocat, inca sunt undeva pe acolo dar nu stiu cum sa ajung sa le gasesc cumva

| Skylor a răspuns:

Nu ai avut numărul adăugat în telefon când și deblocat persoana respectiva și numărul s-a șters de tot. Nu exista cautarea numerelor deblocate.

| Cttl1997 explică (pentru Skylor):

In wapp nimerele inca sunt chiar daca le am sters din agenda