| cossy19 a întrebat:

Care este parerea voastra despre viata in general? Despre drumul oricarui om prin aceasta viata. Pana la urma se ajunge la rutina...serviciu, somn, mancare, iar serviciu. Ce v-ar placea sa faceti daca nu ati fi nevoiti sa urmati acest drum pavat de altii? Dau funda pentru cel mai interesant raspuns! Pupici :*

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Mi-ar placea sa calatoresc, sa pot sa-mi cumpar din orice magazin cate un suvenir, sa intalnesc doar oameni cumsecade.

2 răspunsuri:
| DarthRevan a răspuns:

Ar trebuii sa vorbim, sa discutam pe un chat Instagram sau ceva.Chiar simt nevoia de a face asta cu tine, fiindca vorbesti chestii la fel de interesante ca mine. Treaba ta eu te astept.

| JustAskingBruh a răspuns:

Ca orice barbat, toti vrem bani, masini si dame de companii sau familie depinde de persoana. Viata o sa ti-o traiesti la maxim cand o sa faci ceea ce iti place, cand iesi si te uiti pe geam la masina ta etc. Gaseste-ti cele mai deep si ascunse fantezii ale tale si transformale in realitate