| FeelFor a întrebat:

Salutare,
Ce idei aveti de cadouri de Craciun pentru persoana iubita? In principiu pentru fete mai mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee destul de buna, zic eu, pentru a-i face un cadou iubitei este ori un articol vestimentar sau un accesoriu vestimentar(o geanta de exemplu ), ori o bijuterie(o bratara, un lantisor sau chiar un inel).

| FeelFor explică (pentru anonim_4396):

Nu ma ingadui la asa ceva, haine si bijuterii are destule, I am mai facut cadouri de genul asta. As vrea altceva.