| AnonymusALLgame a întrebat:

Salutare comunitatea, am si eu nevoie de niste idei pentru un cadou. Pe 7 decembrie fac un an alaturi de ce-a mai frumoasa, desteapta, iubitoare, draguta, sufletista, intelegatoare, sentimentala, etc... fata. Pot continua pana maine, dar cred ca v-as plictisi. Vreau ceva idei care sa le pot face singur, adica sa nu fie cumparate. Am o gramada de idei, dar mai vreau. Vreau sa fac cumva sa combine toate cadourile frumoase si sa ii fac cel mai frumos cadou care se poate face, deoarece merita. Si va rog aa puneti si ceva idei indraznete pentru un cadou de craciun, deoarece este sarbatoarea ei preferata si vreau sa i-o fac si mai frumoasa decat este.

PS: Pot sa fac orice si oriunde (la mine, la ea, la prieteni, absolut oriunde). Am multe idei si pentru cadoul asta, dar vreau sa fac ceva special.

Va rog sa raspundeti cati mai multi si sa da-ti intrebarea mai departe pentru a ma ajuta si pe mine si sigur si pe multi altii... Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| anonimus321 a răspuns:

Eu cred ca cel mai potrivit cadou ar fi o cina romantica. Poti incerca sa-i pregatesti mancarea ei preferata cu manutele tale (o sa aprecieze enorm), sa-i pui in camera (in care vei organiza totul) biletele, eventuale petale de trandafiri si ar fi frumos sa-i dai si un inelus la sfarsit :-D Eu cred ca asta este o surpriza frumoasa :-D succes

| aram a răspuns (pentru anonimus321):

Sunt de acord cu tine, asta ti-as recomanda si eu care sunt fata. si dupa cina pregateste un film romantic(daca ii plac filmele romantice) si creaza o atmosfera cat mai frumoasa(multe perne pe pat, lumanari, perdele trase, si filmul sa fie pregatit de dinainte). poti, eventual inainte sa o duci la manichiurawinking si de craciun o petrecere surpriza.
alta idee, daca sta la parintii ei, vorbeste cu ei sa te lase sa ii decorezi camera cand nu e ea acasa, nu stiu trimite-o o saptamana intr-o excursie cu familia ei, vezi tu) si ii faci camera frumoasa, ii pui tablouri ii faci decoratiuni(gasesti pe youtube tutorialuri) si asta cred ca i-ar placea mult(mie cel putin mi-ar placea happy )
poti sa ii scrii o poezie sau o poveste despre voi gen : a fost o data o printesa frumoasa si desteapta si intelegatoare si etc pe nume -cum o cheama- si un print din alt taram s-a indragostit de ea si el facea tot posibilul sa o castige si pana la urma sunt impreuna si blabla...
sau, alta idee de poveste: o descrii pe ea ca fiind zeita calitatilor si tu esti un om de rand si vezi tu ce scrii happy succes big grin