| Stefan2696 a întrebat:

Curand este ziua fostei mele prietene si nu stiu ce cadou sa ii iau. Adica vreau ceva sa ii arate ca n-am uitat-ohappy. Ma puteti ajuta cu ceva? La 15 anisorilaughing

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Un maimutoooi :X Pe care scrie "I love you". sigur isi da ea seama.hee hee

3 răspunsuri:
| Adellee a răspuns:

Hmm pai poate un set (colier, crecei; colier bratara eventual gravat); un parfum mai special; un inel...

| Adellee a răspuns:

In general fetelor le plac bijuteriile happy

| Stefan2696 explică:

@...Nu vad nici un raspuns, cu toate ca imi arata ca am primit trei. Sa mai asteptam ceva timp poate mi le arata!