| ManutzuWolfy a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.In curand vine ziua de nastere a fostei mele prietene si as vrea sa ii cumpar un cadou.Cam ce cadou ar trebui sa ii cumpar? Dau fundita

4 răspunsuri:
| Bloondyna a răspuns:

Eu cred ca cel mai mult le plac fetelor[cel putin mie] bijuteriile. Ceva dragut din argint i-ar placea. Sunt sigurabig grin.

| ale a răspuns:

Hmm fosta prietena? chiar trebuie sa ii iei un cadou? un mesaj cu lma cred ca ar fi de ajunshappy

| misss a răspuns:

Ceao.Eu zic sa. i cumperi ceva sa.si aduca aminte de clipele frumoase petrecute langa tinehappy...asta ar putea fi o rama photo cu poza voastra, o cana pe care sa fie poza voastra...

| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .