| Seby80 a întrebat:

Salutare, de craciun vreau sa imi iau o placa video, si trebuie sa imi conving tatal sa mi-o ia, ce sa fac pana atunci. Va rog seriozitate, daca nu aveti treaba cu aceasta intrebare nu raspundeti!

1 răspuns:
| Mihaitza99 a răspuns:

Placile video nu sunt foarte scumpe deci ar putea sa iti ia, dar ai grija sa fie compatibila cu placa de baza ca altfel degeaba, si daca iti ia te sfatuiesc la un nividia G-FORCE 420 e in jur de 300-400 lei depinde de magazin