| Laryley a întrebat:

Hei! happy
Am si eu o intrebare, daca se poate raspundeti cu seriozitate big grin
am facut un video si vreau sa il pun pe facebook, nu e foarte lung, dar cand il uploadez imi spune "Terms Not Accepted"
Ideea e in felul urmator... Trebuie sa pun video`ul neaparat dar nu ma lasa. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cati MB are video? Incearca de mai multe ori sa-l uploadezi pe facebook, poate este o eroare de la ei. Cel mai bine incarca videoclipul pe Youtube si apoi de pe youtube il postezi pe facebook. In felul asta nu ai probleme.
Bafta!

| Laryley explică (pentru neluL):

Are 45,8MB

| neluL a răspuns (pentru Laryley):

Si in ce format este?

6 răspunsuri:
| lauronly a răspuns:

Intai trebuie sal urci aici apoi sai dai un like si iti apare automat pe facebook http://www.tusfiles.net/ daca nu mai ia uploaduri de aici ce vezi pe la albume www.muzica.romantic-chat.ro daca nu merge sa-mi zici cati mai dau alte uploaduri ce primeste fisiere mari da cat are fisierul tau?

| andyas01 a răspuns:

Depinde prin ce program l-ai facut.prin ce program l-ai facut? big grin

| Laryley explică (pentru andyas01):

Pai este filmat cu aparatul de fotografiat...

| andyas01 a răspuns:

Pai cred ca e prea mare video si din cauza asta incearca sa il micsorezi, convertesti prin programul formatfactori si dupa aia il pui pe net.

link:http://format-factory.en.softonic.com/