| kissledy88 a întrebat:

Salutare din nou, am 1.68 inaltime doresc sa port tocuri as putea cu inaltimea mea sa port tocuri?

Răspuns Câştigător
| roxanamariaa a răspuns:

Dupa parerea mea, tu ai inaltimea perfecta pentru a purta tocuri happy
Daca te simti bine pe ele, poarta-le!
Funda? happy

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Tu ai o inaltime perfecta pentru tocuri big grin

| PsychologistT a răspuns:

Sigur ca ai putea sa porti tocuri de orice inaltime.
Trebuie sa te obisnuiesti cu ele.

| fede12 a răspuns:

Si eu am aceeasi inaltime..si nu port tocuri.sad dar am o prietena e la fel de inalta si mai slaba ca mine si poarta tocuri si de 10 cm. ea se simte ok (sincer mie mi-ar fi rusine :''>) eu te sfatuiesc sa poti ce vrei cand vrei si unde vrei! Bafta te pup!:X

| SimiiiSimona a răspuns:

Dacă ție îți place, poți să porți tocuri și la 2m. Parerea ta contează. Fundă?

| WhatDoYouWantToBeInTheFuture a răspuns:

Salut!
Ai inaltimea perfecta, dar daca esti mai mica de 14 ani nu recomand tocurile.Iti poti deforma foarte tare piciorul, dar presupun ca stii si vrei sa risti.
Pa, pa.

| Andreea475 a răspuns:

Poarta ce te face sa te simti bine, chiar si tocuri. Un sfat ar fi sa porti tocuri doar daca te descurci sa mergi pe ele, nu sa te impiedici la fiecare pas... Asta ar fi jenant si decat sa patesti asta, mai bine le-ai lasa acasa. Funda?