| Panteraa a întrebat:

Sunt foarte complexata de inaltimea mea desi stiu ca se putea si mai rau. Oare mai cresc? Am 17 ani si 1, 72-1,73 inaltime. Mi-as fi dorit sa am macar cu 5 cm mai putin. Multe din prietenele mele nu au mai mult de 1, 65, iar putini baieti cunosc sa depaseasca 1, 85. Imi place foarte mult sa port tocuri, dar din pacate doar la ocazii ce mai port. Credeti ca la inaltimea mea as putea purta si ceva tocuri de 10 cm sau ar arata rau? Nu stiu ce sa mai fac. Dau funa.

4 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Sa stii ca sunt baieti care adora fetele inalte! Oricum 1, 72 nu este o inaltime extrema, aveai ceva probleme daca erai peste 1, 80. Singurii pe care ii vei 'pierde' ca admiratori sunt cei ce prefera minionele. In rest nu vad cu ce te-ar putea complexa inaltimea?

| Xpressurself a răspuns:

Cred ca doar la tine la scoala nu sunt multi baieti inalti. ca si inaltime esti foarte bine. mai ai un an si vei merge la facultate. iti vei schimba parerea si vei vedea ca poti purta si tocuri. pana atunci sustine echipele locale de volei si basket happy

| Mirke a răspuns:

Esti norocoasa, nu ai de ce sa te complexezi, poti usor sa ai o cariera in modeling sau orice post care are o limita de inaltime, fetele inalte au mai mult succes, si scapi si de piticii care te-ar aborda dar nu iti ajung la ureche sa te sacaie!

| Mirke a răspuns:

Nu cred ca o sa mai cresti, de la ce varsta ai ajuns la 1.70? cam pana la 15 ani cresc fetele, baietii sunt mai inceti!