| Seby80 a întrebat:

Salutare, eu fac cursuri de saxofon de 4 ani (numai jazz, blues, latino, etc), si ma gandeam, oare merita sa continui? este un viitor? pot din romania sa ajung un star global? Deci ce parere aveti, sa incerc pe partea IT sau sa continui cu muzica...

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Eu ccred ca daca continui cu muzica si vei fi renumit vei ajunge un star international si vei fi chemat peste tot! Dar ca sa devii renumit trebuie sa mergi la o emisiune sau la o petrecere undeva. ca sa te ia un impresar si de acolo ajugi tot mai sus!

| ZaineaM a răspuns:

Punete pe IT. asta este de viitor, lasa muzica ca un hobby, parerea mea, eu am chitara dar ma bazez pe IT.