| GeorgeMihai a întrebat:

Fosta m-a blocat după o ceartă la telefon, pe wapp si inclusiv numărul de telefon. Pana sa ma blocheze, am întrebat-o de ce nu vrea sa ma blocheze și pe Facebook. Ea a zis ca nu vrea si ca nu e niciun motiv la mijloc. Oare chiar o fi vreun motiv pe care nu a vrut să îl zica / este o " usa de intrare " din nou la fel ca și cu blocajul pe wapp care probabil inseamna ca inca mai are numărul meu in agendă și îl ține pentru o revenire?

Mulțumesc frumos!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai prea mult timp liber de stai să-i interpretezi ăsteia toate pornirile. vezi-ți de viața ta, v-ați despărțit dintr-un motiv, n-o să te respecte niciodată dacă vede că stai să-i analizezi „trucurile" de genu și să profiți de orice portiță

| Sofer a răspuns:

Dai Block tu și pe Facebook.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e chiar atat de imatura incat sa iti dea block si pe Facebook, insta, tiktok, snap si orice altceva mai folositi voi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu vrea să afle ceilalți că voi va-ți certat și te ține în lista de prieteni de pe Facebook ca lumea să nu creadă asta.

| GeorgeMihai explică (pentru anonim_4396):

Pai nu, ca eu am șters-o din lista dar ea nu a vrut să mă blocheze.a gandesc ca in spatele acelui " Nu e niciun motiv " este măcar unul.

| Michaeel a răspuns:

Dacă este fosta ta de ce te interesează? O fi avut motivele ei, de unde sa le știu eu? Poate vrea sa treacă peste și sa nu te mai aibă în viata ei.

| aneliram a răspuns:

Inainte sa te blocheze, poate aveai sanse mai multe să te împaci cu ea, acum... nu stiu ce să zic.

| EntertainYou a răspuns:

Stalking...si nu e de bun augur.

| GeorgeMihai explică (pentru EntertainYou):

Oare?

| EntertainYou a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Da...nu mai accepta vreo impacare cu ea. Nu-i mai "ciocani" la usa.
Crede-ma ca te va exploata de te va lua naiba. laughing
Si mai ales daca ti-a facut fazele astea pasiv-agresive in mod repetat. Si vad ca nu e prima intrebare pe o care o pui legata de acest subiect.
Pentru unii dintre noi e clar. Depinde de tine cat vrei sa te mai arzi.
Find another. Nu mai ai ce sa faci cu "fosta" care trebuie sa ramana fosta.

| Flavianadx a răspuns:

Poate iti pui viata pe Facebook si vrea sa te spioneze.

| Daiadaia a răspuns:

Probabil a cunoscut pe altcineva si nu mai vrea sa aiba de aface cu tine