| Dominicc a întrebat:

Salutare.

Pe Deviantart cum iti faci mai vizionate lucrarile?! am cont de vreo 1 an dar acum am inceput sa pun imagini. Am pus cateva lucrari dar as vrea sa fie mai vizionat. Nu ma pricep la siteul ala ca sa trimit la altii mesaje sau alte chestii.

Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi?! sau daca aveti cont pe acolo, ne imprietenim in domeniu :)

contul meu http://design555.deviantart.com

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa le faci sa fie mai vizionate. Ele vor aparea la persoana care cauta poze din domeniu.happy