| sunshine_6269 a întrebat:

Ce stiti despre deviantArt? Site-ul este extraoridnar, dar as vrea sa vb cu cineva care are cont ori se pricepe la chestii de astea. Sau as putea sa-i trimit eu cateva poze facute de mine si sa-mi spuna ce crede despre ele. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

DeviantArt e cea mai mare comunitate de artişti. Îţi faci cont si îţi poţi arata munca celorlalţi. Ceilalţi îţi pot comenta pozele, tu la rândul tău poti să comentezi sau să adaugi o poză la favoritele tale... poţi vorbi cu ceilalţi artişti.Ca sa încarci o poză dai la submit art happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot modifica poze online pe deviantart?