| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, spuneti-mi si mie niste deodorante bune, ca am cumparat un deodorant si il dau pe pielea curata, iar dupa 1-2 ore de miscare zici ca nu m-am dat.
Va rog sa-mi recomandati un deodorant de calitate.
Multumesc, o zi buna.

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Eu folosesc Rexona... Depinde ce deodorant ti-ai luat. eu nu am avut niciodata probleme, nici cu Rexona, nici cu Nivea... Nici cu unul mai "de firma".

| Staind a răspuns:

As zice str8
Dar e bun...din punctul meu de vedere.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Incearca sa iti iei unul de pe la firmele astea Avon, Oriflame. Pentru mine, desi sunt fata, sunt foarte bune. Atceva ai putea sa iei la set cu inca ceva(parfum sau gel de dus) str8, nivea. Eu nu am incercat. Am luat numai avon si oriflame

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, un bun deodorant este nivea, vorbesc serios, nu am niciodata problema cu el, acum depinde si de fiecare persoana in parte, dar in locul tau chiar as incerca nivea cel cu bila.