| oboi a întrebat:

Ce deodorant bun din ingrdiente mai naturale sau mai prietenoase cu corpul si organismul nostru recomandati? Nu vreau deodorante pline de parfum, parabeni, aluminiu sau mai stiu eu ce alte tampenii care fac rau.

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Încearcă deodorantele de la doctor organic. Le găsești în farmaciile sensiblu.

| Adry05 a răspuns (pentru Ofiintă):

îs ok? eu am avut o cremă de ochi de la brandul ăsta și m-au usturat ochii oribil de la ea, nu puteam să-i țin deschiși, lucru pe care nu l-am pățit cu nicio cremă și am folosit dsestule și cu parfum

| Ofiintă a răspuns (pentru Adry05):

Nu am avut vreo problemă/ iritație de la acestea.
Deodorantele (roll on) de tip mass market obișnuiau să imi provoace mâncărimi.

| Michaeel a răspuns:

Fiecare corp e diferit și reacționează diferit. Dacă ești femeie, eu folosesc Rexona de o luna și sunt foarte mulțumită, poți incerca dacă dorești. Dacă ești bărbat, folosește Old spice.

| pixeltinker a răspuns:

Eu le folosesc pe cele de la Dove, Nivea sau Adidass si cele de la Roche-Posay sunt foarte bune