| JocSarafan a întrebat:

Salutare, sunteti incantati sa aveti obiecte destinate tutunului gen grindere, pipe sau bonguri? Si nu doar astea ci si altele. Filtre, foițe, chiar și niște stickere cool. Cat de des vă cumpărați și credeți ca sunt niște accesorii binevenite? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s fumător și cred că fumatul este o decizie foarte proastă din multe puncte de vedere deja stiute, dar ma gandesc ca daca tot aș fuma, ar merge un sticker cool laughing

| TheChocolate a răspuns:

Pai lucrurile de tipul grindere pipe bonguri te pot tine o viata daca sunt ingrijite corespunzator, tutunul/foitele se duc in functie de cat de mult fumezi.
un accesoriu binevenit sunt tabacherele