| XToxicKissX a întrebat:

Salutare toata lumea! Am si eu o problema destul de "naspa"... Azi cand am venit pe drum spre casa cu un coleg, am inceput sa vorbim si nu stiu ce mi-a spus el si m-a injurat iar eu l-am injurat inapoi dar nu i-am zis ceva rau, si fix in momentul in care am spus injuratura a trecut surioara unui prieten de-al lui. Prietenul lui este mai mare ca mine cu 2 ani, si mie acum imi e frica fiindca poate ii scapa surori lui injuratura aceea care am spus eu. Eu nu am vrut sa injur si nici nu mi-am dat seama ca surioara lui era fix in spatele nostru. Si acum ma astept la ce e mai rau. Am nevoie de ajutor! Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Delia272 a răspuns:

Păi..inafara ca fratele fetitei care ti-a auzit injuratura sa ia legatura cu parintii tai si sa-i anunte ca vorbesti urat, nu are ce sa ti se intample rau. happy rolling on the floor)

| XToxicKissX explică (pentru Delia272):

Se poate si asta, dar ea e mica nu stiu daca o sa spuna injuratura

| XToxicKissX explică (pentru Delia272):

Mda, dar am vb cu fratele ei e de treaba, si chiar daca o sa ii scape injuratura o sa o rezolv eu cumva daca reusesc

6 răspunsuri:
| Sylvester08 a răspuns:

Daca vine cineva sa te bata, reactioneaza prieteneste happy
Daca nu merge, prefa-te ca ai o criza de respiratie sau ceva de genu, da' fa bine sa para ca mori dracu acolo. Merge de fiecare data laughing))

| XToxicKissX explică (pentru Sylvester08):

Nu e faza ca o sa vina sa ne batem, sa vina daca vrea.

| SmileyAwesome a răspuns:

Mi s-a intamplat acelasi lucru. stateam la pc si ma uitam la un documentar despre droguri, iar dupa intra bunicu mea si imi spune ca e un dinozaur in bucatarie. Ma duc sa verific si apoi imi dau seama ca bunicu e moarta de 9 ani si nu am pc (al laptopwinking ). Aceeasi intamplare nu?

| ToKen a răspuns (pentru SmileyAwesome):

Veche gluma. Update-uri ceva?