| Vertou a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie urgent de ajutor! Pe 29 octombrie este balul bobocilor, iar eu m-am inscris la Mister.as vrea sa stiu si eu ce probe ne vor pune (adica pe candidatii la Mister), ce se va intampla, cum va fi, daca merita sa te inscrii...

1 răspuns:
| treideca44 a răspuns:

Probele difera de la un liceu la altul pentru ca elevii din clasa a 12-a aleg.Dar cele mai intalnite sunt probele de dans, karaoke, intrebari din cultura generala...