| rimexxxxxxxxxx a întrebat:

Am o mica problema, sunt prea slab.
Am 1, 79 si 65 de kg,
Vreau sa precizez ca fumez si beau cafea multa ( cam 200 ml pe zi), dimineata nu pot manca, am 3 mese la 12, 16 si seara la 22. Ma mai trezesc si in timpul nopti cateodata si mananc! Multumesc,

1 răspuns:
| Temüügin a răspuns:

Tu vrei sa iei in greutate nu? Pai trebuie sa renunti la tigari sau la fumezi mai rar, sa ai cel putin 4 mese pe zi bogate in proteine( carne,oua,lapte,branza etc) si carbohidrati(cartofi) si foarte multe legume si fructe. Dar nu doar alimentatia este importanta, daca doresti te poti duce la sala sa te antrenezi sau poti incerca acasa cu exercitii cu propria ta greutate(tractiuni, flotati, abdomene, genoflexiuni, etc) si de asemenea jogging.In acest fel vei obtine o schimbare corporala foarte buna. Sper ca te-am ajutat.Bafta