| sebilicaa a întrebat:

Am o problema cu o fata. Eu sunt mai timid de fel, dar daca ajung sa vorbesc cu cineva trec peste asta, dar imi da senzatia ca nueste interesata de mine. Eu sunt in zodia leu iar ea in fecioara. Vorbesc de 2 saptamani-aproape 3 cu ea si am inceput sa ma atasez sentimental de ea. (nu prea vrea sa iasa pe afara. si ea e suparata de la un timp) numai ca sunt unele clipe in care pare neinteresata de ceea ce vorbesc si ma simt foarte prost. ce as putea sa fac ca sa o apropii mai mult de mine? As dori sa fim mai mult decat prieteni :-s sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea si daca ar vrea sa fie cu tine, dar dupa ce ai zis ca nu iti acorda atentie cateodata nu stiu ce va fi intre voi.