| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema am 17 ani 1. 80 si kg sigur nu stiu cate am in jur de 60-65. la maini si picioare nu am deloc grasime din contra sunt cam slabut( imi place asa), dar nu mi place abdomenul cand ma aplec se vede putina grasime. ce exercitii mi ati recomanda sa scap de aceasta grasime de pe abdomen? Joking, Abdomene sau ce? dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

O sa slabesti de la exercitii si nu o sa se mai vada, plus iti poti dezvolta muschii mainilor si abdomenul facand ridicari la bara iar pentru picioare iti recomand genoflexiuni si sarit cu coarda. Da, stiu, esti baiat dar merita. O sa te simti mai puternic.

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Iti propun sa faci ridicari la bara, daca ai o bara pe acasa sau prin parcul de langa bloc. Te prinzi cu mainile de bara si faci ridicari cate poti in fiecare zi. Poti sa faci si abdomene in timp ce esti sus pe bara. Uite un video despre cum ar arata...
http://www.youtube.com/watch?v=RBxRxP8OccM

| MasterYoda a răspuns:

Halbere