| Lloyd_4317 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o nelamurire, am 15 ani si 1.70, mai am timp sa cresc inca 10 centimetri pana cand ma opresc din crestere? tatal meu are 1.71 si mama 1.67, am sanse sa ajung la 1 80?

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Baietii cresc pana dupa 20 de ani.Deci mai ai destul timp sa ajungi la 1, 80 poate chiar mai mult

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu cred că ai şanse să mai creşti că eşti în creştere dar nu ştiu dacă vei ajunge la 1.80.

| ProjectJackpot a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Du-te la endocrinolog.

| ProjectJackpot a răspuns:

@zippy,tu vorbesti prostii.Pana la 20 de ani cresti tu...Eu m-am oprit la 16 ani. Sau o fi doctorul prost, tu stii mai bine...

| SuxAnonim a răspuns:

Hey!
Normal ca mai ai sanse!
Esti deja inalt/a big grin
Te opresti pe la 18 ani sau chiar 20.
O sa ajungi la 1, 80 cu sigurata happy
Pa, pa.