| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 16 ani, 1.61 si 60 de kg(sunt baiat), tatal meu cred ca are cam 1.76 dar mama mea este foarte scunda(are in jur de 1.54),exista veo sansa sa ajung macar pana la 1.70 pana sa ma opresc din crestere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RespiraSiInspira a răspuns:

Scund si cu talpile mari, grozava combinatie ar fi laughing

| aurora23 a răspuns (pentru RespiraSiInspira):

Ai dreptate oare exista persoane care au talpi mari, dar ei sunt scunzi?

| RespiraSiInspira a răspuns (pentru aurora23):

Exista oameni si oameni, dar asta chiar ar arata ciudatwinking

| aurora23 a răspuns:

Ce marime porti la picior ca se spune ca daca ai peste marimea 41 s-ar putea sa ajung la h de 1.70

| RespiraSiInspira a răspuns (pentru aurora23):

Cred ca 40, ar fi culmea sa fiu scund si cu talpile mari, as arata ca Tweety rolling on the floor)