| Raul_Sabin_1999 a întrebat:

Am si eu o problema legata de aplicatia "Instagram".
Am selectat o poza de pe contul meu de insta si am dat pe arhivare, iar acum mi-a disparut efectiv poza. nu o mai gasesc nicaieri, nici macar la postari, poza undeva exista, doar e vorba de "arhivare" adica privind logic problema.
Va rog ajutati-ma sa gasesc locul unde s-a trimis poza si sa-mi spuneti eventual cu o scot din arhiva. sad
Multuuumesc!

4 răspunsuri:
| Tîrcolea_Gabriela_1990 a răspuns:

Stiu eu, daca ma aveti nevoie.

| Mihaela_Rizea_1975 a răspuns:

Bună! Dă-i la profilul tău de insta şi sus sunt trei 'căsuțe'. Prima e una cu un fel de ceas. Acolo este arhiva happy

| Covaci_Roxana_1995 a răspuns (pentru Mihaela_Rizea_1975):

Am pãțit exact la fel. Şi nu o gãsesc nici acolo. Sunt doar pozele de la story

| jokrr a răspuns (pentru Mihaela_Rizea_1975):

Mersi enorm