| NIGhTmArE187 a întrebat:

Salutare TPU, anul` asta am intrat si eu la liceu si ca boboc, as vrea sa va intreb pe voi cum a fost in prima zi de liceu pentru voi, ati avut emotii, v-ati imprietenit repede cu ceilalti din cls, etc.am ceva emotii(ca orice om normal). v-as ruga sa-mi spuneti daca sa ma imbrac mai elegant in prima zi sau pur si simplu normal(eu ma gandeam sa merg intr-un short de basket, tricou si un hanorac subtire), unii miau zis ca ar trebui ceva un pic mai elegant in prima zi, pentru impresie dar va intreb si pe voi ca sa fiu sigur.de asemenea, ca toti bobocii, ma preocupa elevii mai mari din liceu...ehh...am auzit si eu de la foarte multi ca in prima zi aia mai mari se iau de boboci, isi bat joc de ei, etc si as vrea sa-mi spuneti cum sa ma port daca se va intampla asa. daca imi puteti povesti mai in detaliu cum a fost la voi prima zi, ce ati facut, daca v-ati adaptat repede vas fi recunoscator fiindca experintele voastre m-ar ajuta destul de mult.Merci frumos.

Răspuns Câştigător
| DeemHC a răspuns:

Paai.sincera sa-ti spun.si eu intru tot anul` asta.eu ma voi imbraca normal.si daca se iau iti vezi de treaba.pan` la urma si ei au patit la fel si e ca un fel de "cum numai eu sa patesc asta?".fii tu si totul va fi bine.eu nici nu`mi fac griji xD.

1 răspuns:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai prima zi de scoala a fost...ok.
M-am imprietenit foarte repede cu o fata care a devenit colega mea de banca. Am fost imbracata lejer, nici prea de iesit prin cartier nici prea elegant. Toti o sa fie de treaba si o sa vor sa se imprieteneasca cu viitorii colegi...
Eu zic sa te imbraci in blugi cu o camasa happy
N-a fost o problema cu elevii mari... daca zic ceva pur si simplu nu-i bagi in seama