| lovestory14 a întrebat:

Bobocii de liceu! Aveti emotii? Eu sunt una dintre acesti boboci si am putine emotii. Sunt la profilul mate-info intensiv franceza. Voi la ce profil sunteti?

11 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Da am emotii. sunt la filologie

| foxx153 a răspuns:

Emotii,hm...nu,doar ma simt aiurea prin faptul ca eu chiar nu cunosc pe nmn din liceu, asta si ca am 99% populatie de rromi ceea ce nu e favorabil pntr mine care mereu am avut divergente cu ei dar mna.ce sa fac.decat emotii simt mai degraba scarba.si sunt la profil stiintele naturiithinking

| loveanddreams a răspuns:

Economic si am niste emoti de parca simt fluturasi in stomac happyhappy

| Banu_Crengutza_1997 a răspuns (pentru loveanddreams):

In ce oras?

| loveanddreams a răspuns (pentru Banu_Crengutza_1997):

Pitesti, dar acum am cam trecut laughing de a9-a

| Mentosanaaa a răspuns:

Si eu sunt boboaca... Emotii? Acum nu, maine dimineata probabil ca da. [In cazul meu big grin] Si in privintsa profilului, sunt la stiintse sociale happy.

Bafta in noul an scolar.

| Shiva a răspuns:

Wtf?
Emotii?
Putin trista ca s`a terminat vacanta sad
Sunt la filologie.

| Stephanie_2959 a răspuns:

Sunt la profilul Mate-Info! si da am emotii dar de abia astept!

| ale20 a răspuns:

Si eu sunt boboaca si abia astept sa incep...sincer am mari emotii si ma gandesc la cum o sa fie profesorii sau colegii.eu sunt la filologie bilingv-franceza

xoxo

| MaRiusSsik a răspuns:

Buna si tie! Si eu sun tot boboc la mate-info dar n-am emotii insa de abia astept sa imi cunosc noii colegi.Bafta si tie!

| Banu_Crengutza_1997 a răspuns:

Am cateva emotii...sunt la Colegiul Economic Mihail Kogalniceanu din Focsani, la profilul economic..as vrea sa-mi cunosc cat mai repede colegii happy