| AlinH05 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nu foarte scump. Cam aproximativ pana in 135 de euro (6 milioane). Am gasit 4 modele de telefoane care au camera buna si memorie mare, si imi cam place cum arata dar nu stiu pe care sa il aleg. Daca stiti altele mai bune va rog sa-mi spuneti, sau sfatuiti-ma care sa il aleg din cele 4 (Dar argumentati de ce), nu as vrea nici sa dau banii aiurea daca e mai ieftin e mai bine, dar daca isi merita banii nu vreau sa dau cu piciorul. Multumesc, dau FUNDA!

Cele 4 telefoane sunt: Nokia C6-01 Black 135 €; Nokia X6 8GB 135 €; Lg E400 Optimus L3 105 €; Nokia 500 Black 116 €.

1 răspuns:
| dudu13 a răspuns:

Nokia e6 / e72, Samsung galaxy mini 2, HTC desire.