| TheVip a întrebat:

Salutare TPUhappy. Cine raspunde azi are vot. Cine stie de unde pot cumpara ghete fotbal cu crampoane rotunde Reebok? Si daca nu orice firma... Crampoane rotunde sa fie. Am meci curand si mi-ar trebui o pereche noua... Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Dragă prietene, eu îţi dau un sfat. Dacă eşti convins că ştii bine fotbal ghetele nu au nici o importanţă. Poţi juca şi în galoşi. Dacă nu, degeaba! Ghetele nu joacă singure. Eu am jucat fotbal şi pot să te asigur de acest lucru. Mai mult de atît. Cel mai bine se joacă fotbal dacă ai în picior doar dăuă perchi de ciorapi. Atît! Controlul balonului se face impecabil. Asta e! Nu contează să ai ghete de firmă şi carmpoane rotunde. Astea sînt doar mofturi şi căutări de copil retardat. Caută-ţi şi tricou şi jambiere la fel!
Hai, pa!