| bogdan171995 a întrebat:

De cand am intrat la liceu, am preluat obiceiurile de a-mi face parul mereu cu fixativ si placa. Am remarcat ca in ultima vreme a inceput sa-mi cada parul. Placa si fixativul poate fi cauza? Daca ma voi oprii din a le mia folosi, voi mai avea astfel de probleme?

2 răspunsuri:
| crazyvioletflame a răspuns:

E posibil ca placa sa fie de vina... sincer pentru caderea parului folosesc otetul! imediat ce te-ai spalat pe cap, torni putin otet si nu mai clatesti! iti acoperi parul cu prosopul! Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Sayid a răspuns:

Fa-ti parul mai rar, probabil ca tu ti-l faci zi de zi daca iti pica parul.