| anonimvsanonim a întrebat:

De la o vreme ma apucat sa imi fac parul cu fixativ thinking Sunt baiat, cred ca e normal sa ma fac si eu cu fixativ big grin Dar nu de asta am venit aici. Am venit sa va intreb daca poate cadea parul din cauza fixativului ca mie cam frica, ma dau cam o data la 3 zile, ca ma spal si dupa aceea dimineata mil dau iarasi cu fixativ sa imi stea bine. Cu gel nu ma dau pentru ca nu imi place DELOC, imi place cu fixativul pentru ca imi pastreaza parul tot asa "stufos" sa zic, nu ca si cum m-as fi dat cu ulei in cap sau chiar atunci sa fi iesit de sub dus. Deci daca ma puteti ajuta?happy Dau funda pentru un raspuns concret, cu detalii! Nu dau funda pentru site-uri.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti cade parul de la gel sau fixativ

| Violente a răspuns:

Am nu mai puțin de zece ani de cand ma dau cu gel si nu mi-a cazut nici macar un firicel, ba chiar parul imi creste foarte foarte repede ma tund o data la doua saptamani si asta este semnul unui organism sanatos.

Te salut!

Greu e cu frumusețea asta. big grin

| Daniel2211 a răspuns (pentru Violente):

Eu am 9 ani.Ma dau cu gel.Si nici mie nu imi cade fire de par.Stiu ca am parul scurt, da cand ma trezesc in wekeend si la scoala imi sta parul ca si cum m-as fi trezit in salbaticie.

| anonimvsanonim explică (pentru Violente):

Pai nu stiu. thinking Si mie imi creste repede parul da mie cam frica sa nu imi cadalaughing O sa incerc cu tunsoarea la 2 saptamani big grin sau poate 3 nu chiar 2 ca nu-mi place sa am parul asa mare. Si da, e foarte greu cu frumusetea astalaughing

| andrutik1234 a răspuns:

Poti sa incerci pentru ca nu iti cade parul doar la gel de par cade cate putin dar daca nu mai vreti fixativ poti sa incerci cu spuma de par taft e o idee mai buna dar tu faci cum vrei. funda?