| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, ieri am fost la sala, si intr-adevar aveam febra fiind prima zi, m-am reapucat dupa 3 luni. Totul a fost ok pana dimineata, m-am trezit cu o inflamatie in zona cotului. dar nu pot sa-mi daus eama d ela ce este, nu ma doare, nu da niciun semn, sa fie cumva de la febra? Am cam tras,...

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Da e de la febra, asa am avut si eu, am tras ca nebunul. Mi-a trecut in 4 zile, dar e destul de nasol primele doua zile.