| alex241 a întrebat:

Salutare, TPU.
In curand e ziua de nastere a cuiva important pentru mine. I-am facut un clip cu poze si filmulete. Ce muzica de fundal pot pune?
Momentan am pus melodia la multi ani (cea originala) dar nu prea imi place.
Astept idee de melodie.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pune melodia lui preferată.

| AlexeLup a răspuns:

Ai putea pune o piesa care ii place lui/ei daca ii cunosti playlist-ul
Daca nu, aici depinde si de persoana caruia ii adresezi aceasta urare pentru ca un la multi ani mai special se poate adresa in mai multe moduri!

| alex241 explică (pentru AlexeLup):

E o persoana prea speciala si nu ii pot pune orice melodie. Nu prea ii cunosc playlistul

| ONR1R2 a răspuns:

Pune muzica de la titani sigur o sa-i placa si la final schrie
I never like you neverrrrrr Muahahahhahaha