| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, m.am imprietenit cu o fata si vorbim foarte foarte des, m.am atasat foarte mult de ea, la telefon ne intelegem super, dar ea de ce mu ma sunaa deloc? Doar eu, sa incep conversatia numai eu, sa o sun mereu numai eu, dar nu o mai sun timp de 2 zile sa vad daca ea ma va suna( ca experiment). Pana la urma, inteleg ca noi trebuie sa alergam dupa ele si sa ne dam tot interesul, dar as vrea si ceva din partea ei...

5 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

Tu crezi ca daca vorbesti mereu la telefon cu ea, e foarte incantata? Nu are nevoie sa te tot auda la telefon, poate s-a plictisit de aceasta ''relatie'' la telefon.Sa va vedeti, sa va plimbati, sa discutati fata in fata i-ai propus? De ce sa te sune ea, ce motiv ar avea cand tu te multumesti doar la telefon bla bla bla. Fata aia nu are cum sa fie la fel ca tine, pote isi doreste mai mult iar tu nu-ti dai seama.

| weloveit a răspuns:

Nu o mai suna si trateaz-o cu indiferenta. Fi rece cu ea, nu o mai alinta, fii magar si sa vezi ca ea se va tine dupa tine

| Madness345 explică (pentru weloveit):

Am mai facut asa odata, dar in alt caz, nu ca nu ma suna, si nu prea a mai vorbit cu mine a doua zi...

| weloveit a răspuns:

Nu o mai suna si trateaz-o cu indiferenta. Fii rece cu ea, nu o mai alinta, fii magar si sa vezi ca ea se va tine dupa tine

| Anonim75432278 a răspuns:

In ziua de astăzi lucrurile s au schimbat. Fetele își doresc băieți cu personalitate si din păcate in mintea tuturor băieții perfecti sunt tipul "Loverboy"