| BebeZeu a întrebat:

Mie Mi Se Pare Ciudat.
Am 17 Anii 53 Kg si 1.73m inaltime Dar. Nu am Par Nici Pe Maini Nici Pe Picioare Aproape Deloc. (Vecina Mea Are 11 anii si are mai mult Par pe Mainii decat mine) Credeti ca este Vreo boala ceva? Vreau Rasp Sincere. nu Bataie De Joc. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Taylorrrrr a răspuns:

Nu, este din cauza ca probabil ai parinti sau bunici care au fost tot asa, si semeni cu ei. Sau daca ei nu sunt mici, nu te speria, altii se dezvolta mai repede decat altii happy