| LissLiss a întrebat:

am nevoie de persoane sincere aiiici!
Deci iubitul meu e mai inalt decat mine doar cu 3 CM! Cand am incaltari joase e foarte ok, nu am nicio problema ca suntem aproape de aceeasi inaltime. Insaa, inca nu m-am afisat cu el purtand tocuri. Am vazut cate ceva dragute si de vreo 7 cm, credeti ca ar fi prea ciudat daca am merge la o nunta iar eu as fii putinel mai inalta? Vi se pare ridicol cand vedeti asa ceva (repet ca as fi doar cu tocurile mai inalta putin )? Imi recomandati sa revin totusi la balerini sau ar fi ok? thinking
Fetelor, mai e vreuna in situatia asta? Voi cum procedati?

Răspuns Câştigător
| caus3lov3ya a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. El e cu maxim 5 cm mai inalt ca mine si asta datorita frezei. Ca altfel am fi la fel sau eu putin mai inalta. Sincer si eu incerc sa port mereu conversi sau balerini dar stiu ca nu o sa o pot face pana la nesfarsit pentru ca ma atrag foarte mult tocurile. Iar eu am si mica problema ca nu suport tocurile mici... Si diferenta este vizibila. Am iesit odata eu cu tocuri de 12-13 si ma simteam foarte ciudat laughing el spune ca nu il deranjeaza absolut deloc si face tot felul de glumite pe tema asta. Priviri insistente nu am primit din partea nimanui sincer si incerc sa ma obisnuiesc si eu cu ideea. Recent am fost invitata la un banchet si toate fetele pe tocuri erau mai inalte ca baietiu. Si mi-am dat seama ca asa e situatia nu numai la mine ci la mai toata lumea. Plus ca daca esti atenta mai toate cuplurile pe care le vezi pe strada, cei doi au aceeasi inaltime. Incearca sa ti-o imaginezi pe tocuri. laughing asta e. Obisnuieste-te si poarta ce iti place daca pe el nu il deranjeaza. Poate te simti si mai puternica si independenta la inaltime

9 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Da am fost in situatia asta si inca sunt. Iubitul meu este doar cu cativa centimentri mai inalt ca mine,iar cand imi iau tocuri sunt putin mai inalta decat el.Cel mai bine este sa vorbesti cu el,de exemplu eu cand i-am zis daca il deranjaza raspunsul lui a fost "o fata intotdeauna e mai sexy pe tocuri" si m-a facut sa ma simt in largul meu. Oricum si eu port tocuri doar la ocazii speciale, nunti, botezuri etc.E importanta si parerea lui.Mie nu mi se pare penibil, conteaza ca voi sa va simtiti bine ca si cuplu in postura asta, restul nu conteaza.Nu te mai stresa pentru nimicuri, daca tu te simti bine pe torcuri poarta, daca nu nu purta, dar vorbeste si cu el.Bafta!

| paulthegame a răspuns:

Daca el e ok dai in penis pe restul

| LissLiss explică:

A pai am vorbit cu el si nu are nimic impotriva atata timp cat nu is foarte inaltee. Deci zici ca ar fi ok? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| TeckTonik997 a răspuns:

Eu sunt baiat iar prietena mea e cu 4 CM mai mica si urasc cand are tocuri happy. Fiecare cum crede, cel mai bine e sa il intrebi pe el nu pe noi.

| CreaţaWsz a răspuns:

Nu-i nicio problema daca nu-l deranjeaza nici pe el. Oricum nu e mare diferenta cativa cm, dar nu exagera (gen 15 cm).winking

| 구미호 a răspuns:

Daca ai vorbit cu el si nu il deranjeaza zic ca poti purta tocurile fara nici o problema. Daca e sa calculam vei parea mai inalta decat el cu 4 cm.Nu va deranja pe nimeni. Sper sa te distrezi! Funda?

| angel_4561 a răspuns:

Diferenta de inaltime va fi tocurile nu tu fizic, din partea nu-i nici o problema

| Loola19999 a răspuns:

Draga, nu trebuie sa renunti la gusturile tale pentru asta, lumea va vedea ca esti pe tocuri si va intelege, nu e nimic mai frumos decat un cuplu elegant.Si vorbeste cu el, ca nu va avea de ce sa se simta rusinat.