| kvmaster a întrebat:

Salutare TPU
Prin octombrie ma zgariam pe la scoala cu pixul, compasul, ce mai apucam, nu sunt emo sau ceva, nu am un motiv, o faceam din plictiseala pur si simplu
In fine.
S-au vindecat dar au ramas semnele alea albe. Din cate stiu in sezonul rece ranile se vindeca mai greu. Am mai avut julituri de genul tot cu semne albe cand eram mai mic, dar se duceau.
Tot ce vreau sa stiu este daca odata cu venirea sezonului cald o sa se duca de la sine sau cum as putea sa le fac sa dispara pentru ca deja m-am saturat sa le tot vad pe maini si nu am chef sa ma cert cu ai mei, sa zica ca m-am taiat si nu stiu ce.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Madesz a răspuns:

Eu fac asa si acum laughing Si am de jumate de an semnele alea albe, si inca nu mi-au trecut.