| Flavius90 a întrebat:

Sall

Sunt tot taiat pe maini deci am vreo 10 zgarieturi

-M-a zgariat pisica
-M-am taiat din greseala cand faceam mancare
-Mi-am prins mainile cinestie pe unde

si vreau sa scap de aceste semne pena sambata cand am o intalnire foarte importanta si nu ma pot duce cu mainile asa.

Vreau sa imi spuneti... nu stiu creme sau ce sa fac ca sa dispara

Răspuns Câştigător
| karmy a răspuns:

Foloseste o solutie de vitamina A gasesti la farmacie si este ieftina o fiola in jur de 2. 5 lei.Cicatrizeaza si grabeste generarea de celule. Dati cu crema hranitoare pe maini o sa grabeasca procesul.
Daca nu gasesti vitamina A incerca cu vaselina (parafina) tot la farmacie sau creme cu continut ridicat in vaselina, lanolina.

1 răspuns:
| MeLnY a răspuns:

Cu o fata?smug
daca e sa te placa. te va place si cu zgarieturile astea.tongue